Mersin Koltuk Yıkama

Mersin Koltuk Yıkama

Mersin Koltuk Yıkama teknik olarak, sadece gerçekten işini uzman olarak yapan firmalara vermenizi tavsiye ederiz. Koltuklarınız temiz olsun istiyorsanız var olan kanepelerinizi yıkayabilirsiniz. Eğer koltuk minderler ama başka bir şey açmak varsa örtü ile örtün daha temiz ve korunaklı olur. Kollar üzerinden yastıklar üzerinde kılıflar giyilir her zaman bir koltuk kapağını değiştirebilirsiniz böylece basit şekilde koltuklarınız daha temiz olunur.

Ancak, bu kapakları atık için çok iyi bir temizlik fırsatı sunuyor. Her iki pamuk ve damak kanepe üzerinde makine-yastık kapakları yıkama, sorunsuz bir şimdi ve tekrar yaklaşım benimsenmesi.

Eğer yastıkları için herhangi bir yıkama kuralları yoksa malzemenin hızlı olup olmadığını kendiniz belirlemek zorunda kalacak ve benzeri küçülen olmayan ve kendi risk altında yıkayın.

Bunu belirlemek için, kumaş (bir yastık altında ideal), sonra beyaz bir kağıt havlu ile küçük, gizli bir alan ıslak. Renk transferi yapılmamalı. Büzülme için araştırmak için, hala tamamen düz yalan olup olmadığını görmek için kurur zaman test düzeltme eki inceleyin. Herhangi bir bükülme malzemenin suda küçülebileceğini gösterir.

Ne yazık ki, kanepe kumaş için potansiyel küçülme büyük. Çoğu, ama hepsi değil, gevşek kapakları ön yıkanmış vardır (ve birçok bakım etiketi böylece söylüyorlar). Eğer onlar değilse, ancak, büzülme önemli olabilir. Örtüler ferah değilse, ön yıkanmış değil kuru temizleme kapakları düşünebilirsiniz, bakım etiketleri izin verir eğer.

Sadece yastıklar tekrarlanan yıkama onları kanepe geri kalanından daha yapabilir unutmayın. Öte yandan, hiç koltuk yıkama değil genellikle en çekmek gibi, karanlık olma koltukları yol açar. En iyi çözüm yastık yıkamak için yeterince sık sık ama onları fark sırt ve kollardan farklı yapmak için sık sık değil bakmak onları tutmak için kapakları.

Bu kanepe yıkama yapmak kapakları için, makine veya el yıkama olarak bakım talimatları izleyin. Eğer kendi inisiyatifinizde kaplamaları yıkıyorsanız, düşük sıcaklıktaki bir ayar veya el yıkamayı kullanın. Kısmen, ama giysi hattı veya düşük ısı kurutma makinesi üzerinde kuru onları tamamen kurumasına izin vermeyin. Yerine, hala hafif nemli olduğunda kanepeye geri kapakları koymak.

Bu şekilde, eğer onları geri sığdırmak için germek gerekiyorsa, kolayca yapabilirsiniz. Eğer onları kesinlikle ütülenmek zorundaysan kanepeye geri döndükten sonra. Serin bir ortamda demirle yap.

Eğer sabit kapaklar ile yıkanabilir bir kanepe varsa, su çıkarma halı temizleyici kullanın.

Kanepeler veya Sandalyeler çok ıslak almak için çok önemlidir. Pamuk ve keten gibi kumaşlar yıkanabilir, evet, ama genellikle bir ahşap veya ahşap yonga çerçeve boyunca gerilir. Eğer kumaşın yüzeyinin altında su sızarsa, küf kanepenin içinde derin bir şekilde oluşabilir, çünkü asla kuruma şansı kalmaz.

Kumaşın çok ıslak olmasını önlemek için, suya değil, temizleme solüsyonuna konsantre olun. Mersin Koltuk Yıkama döşeme de kullanacanağız şampuan kimyasal olmamalı hijyen olmalı. Yıkama talimatı sonra temizlemek için sadece köpük kullanın. Bu fırça ve yumuşak bir fırça ile kumaş içine bu iş kadar kepçe. Biraz nemli bir havlu ile durulayın. Sonra kanepenin üzerine kuru havlu bloting gereğinden fazla nem çıkar.


Diğer Hizmetler

15 Yıldır mutlu müşteri referansı ile çalışıyoruz. :)