İletişim Bilgileri

Hakkımızda | Mersin Temizlik Şirketleri: Profesyonel Hizmetler ve Kaliteli Çözümler

Hakkımızda

Tuğba’m Temizlik, temizlik sektöründe lider olmayı ve müşterilerin takdirini kazanmayı başarmış bir şirkettir. Kalite konusunda ödün vermeden profesyonel çözümler üretmektedir ve ülkedeki sektöründeki çözümleriyle tartışmasız lider konumundadır. Kullanmış olduğu teknoloji ve yetişmiş insan kaynaklarıyla sağladığı çözümler sayesinde müşterilerine, rakiplerine göre daha iyi hizmeti daha uygun maliyetlerle sunabilmektedir.

Tuğba’m Temizlik, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak için kendi insan kaynakları ve finansal olanaklarını kullanarak yatırım yapmaktadır. Bu sayede müşterilerine optimum çözümler sunmaktadır ve harcamaları minimize etmektedir.

Şirket, hizmet ve bilginin kontrolünü sağlayarak, personel gereksinimleri için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmıştır. Müşterilerine "Sadece İsteyin" diyebilecek bir yapı oluşturarak onların ihtiyaçlarını en etkin şekilde karşılamaktadır.

Tuğba’m olarak, güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler sunmaya kararlıyız. Rekabet gücümüzü artırmak, sosyal ve fiziksel çevreyi korumak ve çalışanlarımızın gurur duyacağı bir şirket olmak için çaba gösteriyoruz.

0533 021 50 34